Międzynarodowe Targi GÄSTE

źródło: Horecanet.pl

W dniach od 14 do 17 września 2013 r. w Lipsku (Niemcy) odbędą się Międzynarodowe Targi Gastronomii, Hotelarstwa i Zbiorowego Żywienia GÄSTE. Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs Międzynarodowej Lipskiej Nagrody Kucharzy.

Targi GÄSTE oferują obszerny przegląd branżowej oferty dla szefów kuchnii, hotelarzy oraz specjalistów od zbiorowego żywienia. Targi GÄSTE organizowane są wspólnie z targami CADEUAX oraz COMFORTEX. Na wszystkie imprezy targowe obowiązuje jeden bilet wstępu.

Targi ze Smakiem to forum trendów prezentujące innowacyjne produkty. Na powierzchni 82.000 mkw. zgromadzi się ok. 900 wystawców: eksperci branży restauracyjnej, hotelarskiej i firm cateringowych, hurtownicy i sprzedawcy detaliczni, rzeźnicy i piekarze. Podczas targów obecni będą wystawcy technologii, urządzeń i systemów, wyposażenia, sprzętu, i projektowania, żywności, napojów i wyrobów tytoniowych, a także konsultacji, planowania i usług.

Targom towarzyszyć będzie ciekawa oferta imprez towarzyszących. Po raz jedenasty w ramach wydarzenia targowego odbędzie się konkurs gastronomiczny „International Leipzig Award Chefs”. Proces selekcji do konkursu odbędzie się pod patronatem niemieckiego stowarzyszenia szefów kuchni Chefs Association. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja 2013 r. Zespoły biorące udział w konkursie powinny przedstawić swoje własne pomysły na przekąski, danie główne z cielęciną i deser z budyniem. Wyniki niezależnego, międzynarodowego jury zostaną ogłoszone pod koniec lipca 2013 roku.